Odanost i ustrajnost ključni su ključevi uspjeha u ovom poslu kao i u mnogim drugim aspektima života.

I lijepo je vidjeti kako sve više i više partneri redovito obnavljaju svoj GPS svakog mjeseca, dokazujući da imaju ove dvije neophodne komponente.

Mnogi se obnavljaju automatski kad zarađene provizije to već dopuštaju, drugi ručno kada to još nisu dovoljne.

VIŠE RAZLOGA ZA OBNOVU GPS-a.

U svakom slučaju, danas svi ti ljudi imaju još jedan temeljni razlog za obnavljanje GPS-a, izvan njegove velike vrijednosti u pogledu sadržaja i već prikupljenih provizija.

To je ono što je objašnjeno u četvrti videozapis iz serije "Strateška vizija vašeg poslovanja u Clubshopu", pod nazivom TangiCoin i lojalnost.

Ukratko, ono što je potrebno zapamtiti je da zbog dijeljenja fonda TangiWorld, tj. sudjelovanja svakog partnera u predviđenoj podjeli globalne dobiti počev od 6. faze razvojnog plana Clubshopa, što se više Clubshop partner pokaže lojalnim i žilavim, to će veći udio imati u mjesečnoj podjeli dobiti.

Da biste bolje razumjeli: algoritam zasnovan na različitim parametrima odredit će vaš udio u globalnom fondu svakog mjeseca u stvarnom vremenu.

Među tim parametrima presudan će biti koliko Pre-TangiCoins koje ste do danas već dobili i koliko ćete i dalje primati pri svakoj obnovi GPS-a ili svakom narudžbenom kvotu COOP.

Ipak, budite oprezni!

Ako želite dopustiti da vaš GPS istekne nakon maksimalnog razdoblja počeka ili ako ste ga iz bilo kojeg razloga morali otkazati, ovaj će se parametar trajno resetirati na nulu, a ako odlučite ponovno aktivirati GPS, morat ćete ga pokrenuti od nule. Stoga, pripazite da ga uvijek obnovite na vrijeme.

NIJE SVE!

Početak predtangikoinske kružnosti sada je na pomolu. To znači da ćete uskoro moći početi koristiti svoje Pre-TangiCoins za plaćanje u okviru ekosustava Clubshop / TangiWorld ili njihovu zamjenu za američke dolare.

Također ćete ih moći prenijeti drugim članovima Clubshopa ili će ih drugi članovi moći prenijeti vama.

OBAVIJESTI SE!

Nažalost, mnogi partneri, posebno oni neaktivni, još uvijek nemaju jasnu predodžbu o galaktičkoj dimenziji prema kojoj se projekt Clubshop kreće i još uvijek misle da je to jednostavan "posao" kao i mnogi drugi. Ništa više nije u redu.

Mi stvaramo nešto neizmjerno što nikad prije nije viđeno. A vi, zajedno s nama, možete biti arhitekt.

Ako još niste aktivirali GPS ili ga trebate obnoviti, kliknite ovdje i učinite to odmah!

Deo Juvante!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - udružiti pojedinačne potrošače kako bi formirali golemu kupčevu zadrugu, čime stječu ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim troškovima. - Proširiti prednosti sustava Free Enterprise na svakoga tko želi povećati svoj mjesečni prihod. - Promovirati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj goleme, samodostatne, ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj cijele osobe.

Komentari (3)

 1. LUIS Palma

  odgovor

  Aprendí a ser fiel a los que te hacen bien ya los que te quieren ayudar. Desde niño, ya que crecí en la calles, y creo que me ayudó como un mecanismo de supervivencia ... lo creo firmemente porque aún sigo vivo y mis amigos de esas calles, muchísimos de ellos, muertos. La lealtad se cobra con Vida !!!!!

 2. dr. Shamim Ansari

  odgovor

  Ovo su najnoviji obrasci ekonomske ploče na svijetu za povećanje financijskih uvjeta bez ulaganja ili gubitka ili trgovanja. Pokušajte jednom i dobit ćete više puta ....,

 3. Francisco Figueira

  odgovor

  Ova rastuća i dobro organizirana aktivnost ostavlja me bez riječi da izrazim toliko izvrsnosti u zajedničku korist "win-win". Clubshop od mene ima zasluženi pljesak, kao i moju potpunu odanost. Nastavi s dobrim radom. Hvala vam.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *