Poštovani članu Clubshopa, jedino što sigurno znam o vama je da ste se prijavili kao podružnica Clubshopa jer ste zainteresirani za povećanje prihoda.

Ne znam je li vaš način da omogućimo ljudima da zarađuju na internetu ono što tražite. U svakom slučaju, savjetujem vam da date sve od sebe da shvatite zašto znamo da je Clubshop najbolji način za to.

Stoga pokušavam pojednostaviti i pozivam vas da zamislite najbolju poslovnu priliku ljudi ikada stvorenu.

Ne biste li voljeli imati tvrtku koja:

 1. Legitiman je i održiv jer donosi opipljivu vrijednost i koristi svim uključenim stranama (vama, krajnjim potrošačima, uključenim tvrtkama, našoj tvrtki).
 2. Pristupačan je i ne zahtijeva ulaganje značajnog kapitala za početak rada i tekuće troškove.
 3. Jednostavno je, zabavno i ne zahtijeva previše vašeg vremena jer njegove komponente automatskog pilota pokreću i upravljaju najkritičnijim i najtežim dnevnim poslovima.
 4. Omogućuje vam da sami poslujete, ali ne sami jer uvijek dobivate smjernice, obuku i podršku koja vam je potrebna za uspjeh.
 5. Isplativo je, s neograničenim potencijalom jer je otvoreno za cijeli svijet; stoga nije ograničeno na vaše područje ili državu.
 6. Društvena je jer vam omogućuje interakciju s novim prijateljima iz cijelog svijeta.

Znam da bi volio imati takav posao!

Pa, sad ću vam u nekoliko riječi reći što vam donosi posao Clubshopa sa svojim GPS -om, pa ćete vidjeti je li šest gore opisanih točaka uključeno ili ne.

Dakle, što je Clubshop GPS ili globalni partnerski sustav?

Vaš GPS uključuje vaš vlastiti međunarodni trgovački centar na mreži za samo malu mjesečnu naknadu, sa stotinama poznatih trgovina diljem svijeta spremnih za vas.

U vašem Clubshop Mall-u krajnji potrošači zarađuju vrijedan novac pri svakoj kupovini koju mogu obaviti tijekom godina, a vi zarađujete proviziju svaki put kada zarade taj velikodušni povrat novca-pravi win-win.

GPS dolazi s potpunom i naprednom CRM i marketinškom platformom, koja praktički radi na automatskom pilotu. Dizajniran je tako da slijedi provjerenu marketinšku strategiju čiji je cilj izgradnja, iz mjeseca u mjesec, ogromnog globalnog tržišta potencijalnih kupaca za vaš trgovački centar bez ikakvog napora na vašoj strani.

Vjerojatno se pitate koja bi vaša uloga u svemu tome mogla biti. Pravo?

Pa, dopustite mi da vam kažem da bi teoretski vaš posao u Clubshopu mogao funkcionirati čak i bez vaše intervencije jer GPS radi danonoćno 24/7 u vaše ime.

Ali moram vam reći da u ljudskim poslovima postoji bitna komponenta koju nijedan automatski sustav nikada ne bi mogao zamijeniti. Ljudski je dodir koji možete primijeniti u svom poslu.

Zato je ključno biti vidljiv i aktivan na našim službenim društvenim grupama na Facebooku i Telegramu i ponuditi svoje prijateljsko ohrabrenje svom globalnom tržištu ljudi pomoću GPS alata koje pružate.

Ne morate se brinuti da nećete biti stručnjak ili bilo što drugo jer vas “GPS Essential Training” uči svemu što trebate znati o svom poslu. Nadalje, zajednica Clubshop sa zadovoljstvom vas pozdravlja i podržava na cijelom putu do vašeg uspjeha.

Čini se da ste na kraju pronašli posao iz snova, zar ne?

Pa, nemojte više oklijevati jer ovaj posao postoji, stvaran je i čeka vas: Kliknite ovdje i odmah aktivirajte svoj GPS da odmah započnete!

Jedva čekam da vam poželim dobrodošlicu u naš globalni tim partnera!

Uskoro ćemo lansirati iznimne nove komponente za GPS i bit ćete sretni što niste izgubili previše vremena na razmišljanje.

Imajte vjere, slijedite put, nikada ne odustajte!

Fabrizio Perotti

Suvlasnik Clubshopa.

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - udružiti pojedinačne potrošače kako bi formirali golemu kupčevu zadrugu, čime stječu ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim troškovima. - Proširiti prednosti sustava Free Enterprise na svakoga tko želi povećati svoj mjesečni prihod. - Promovirati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj goleme, samodostatne, ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj cijele osobe.

Komentari (17)

 1. Julius Villarimo

  Predivan članak Idol Sir Fabrizio. Vrlo inspirativno. Sretan sam što sam prilikom pregledavanja pronašao clubhop. Imam nadu i vjeru da ću jednog dana postati uspješan i na svom putu ovamo. Hvala vam ❤️

 2. Sulejman džemil bala

  Bok, čelik ne razumijem. Je li to posao koji ću plasirati na tržište ili kako ću to učiniti, hvala što trebam i objašnjenje ako niste moj

 3. FILIP

  DRAGI GOSPODINJE FABRIZIO PEROTTI,
  SAMO DA SE PRIPREM DA PODIVIM NOVAC IZ CLUBSHOP-a JE STVARNO VELIKO LIJEPO PUTOVANJE. TO JE AKO BI IKADA PROŠLA NA SUĐENJE,OOOOOHHH BOŽE!!!

Ostavite komentar