👉 Čestitam svima vama; još jednom, bila je to velika bitka do posljednjeg dana.

✌️ Novčane nagrade idu Laté LawsonJessica Fish, Francesco Schinelli i nagrade COOP Dionice Vittorio De GiuseppeMarius Pedersen, Gary Fish, Sandra Moudongui, Kevin Wygal, Francesco Iacopini UnoSalvatore Carta.

👏 Mnogi su drugi bili vrlo bliski! Dobar posao, svi! 🖐 U srpnju ne provodimo novo natjecanje, ali sigurno ćemo uskoro ponuditi novo.💪 Imajte na umu stvarni cilj ovih natjecanja, što mora biti zamišljeno kao dodatni poticaj koji će vam pomoći da vodite svojim primjerom, radeći neprekidno četiri temeljne radnje koje trebate učiniti da biste se istakli u ovom poslu.

  1. Nastavak sa svojim suigračima i pomozite im da shvate ovaj posao i eventualno potvrde svoj GPS.
  2. Nabavite COOP Share kako biste osigurali dobar protok novih potencijalnih članova za vaše tržište Clubshop Mall-a svakog mjeseca.
  3. Budite prvi kupac vašeg Clubshop Mall-a.
  4. Nadogradite svoj GPS da biste dobili onu koja vam je potrebna da pomognete svom timu koliko god možete.

🤙 Dakle, čak i ako u srpnju ne bude natjecanja, pozivam sve partnere da pregledaju onoliko puta koliko je potrebno osnovni GPS trening postati stručnjaci u ovom poslu i osigurati da svoju ulogu obavljate kao ponosni Clubshop partneri koliko biste trebali.

🤟 Vaši suigrači bit će vam zahvalni, kao i vaš bankovni račun!

🙏 Hvala što podržavate Clubshop i širite njegovu plemenitu misiju širom svijeta dok se zajedno krećemo kroz šest faza velikog projekta!

Deo Juvante!

Fabrizio Perotti

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - udružiti pojedinačne potrošače kako bi formirali golemu kupčevu zadrugu, čime stječu ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim troškovima. - Proširiti prednosti sustava Free Enterprise na svakoga tko želi povećati svoj mjesečni prihod. - Promovirati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj goleme, samodostatne, ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj cijele osobe.

Komentari (8)

Ostavite komentar