Živite život kakav zaslužujete. Nemojte biti zaostali.

Kao Clubshop partner, uskoro biste mogli zaraditi masivan mjesečni pasivni dohodak stvoren širom svijeta dnevnom potrošnjom milijuna obroka, namirnica, odjeće, putovanja i bilo čega drugog što možete zamisliti.

Ne bi li bilo sjajno? 

Pa, upravo je to što je projekt Clubshop.

Kao što sam objasnio u jednom od svojih najnovijih webinara, prolazimo kroz šest različitih faza projekta, a uskoro ćemo svoj plan kompenzacije prebaciti na model podjele dobiti. 

To znači da ako postanite Clubshop partner aktivacijom vašeg GPS-a sada, bit ćete u najboljoj poziciji da iskoristite ovu epohalnu promjenu.

Zašto? Jer želimo nagraditi uglavnom ljude koji pokazuju hrabrosti, vjere, odanosti i ustrajnosti!

Iznosimo na vidjelo revolucionarni, ali provjereni sustav i strategiju s potencijalom da poboljšaju nebrojene živote u cijelom svijetu.

Zašto ne TI?

Sljedećih ću dana biti domaćin novog webinara kako bih pokazao kako funkcionira novi alat za projekciju podjele dobiti.

Ovaj alat pomoći će vam da shvatite koliko ćete moći zaraditi nakon što prijeđemo na model podjele dobiti.

Dakle, ako ste već partner, počnite sanjati veliko.

Djelujte SADA!

Ako ste bivši partner ili još niste Clubshop partner, savjetujem vam da to učinite aktivirajte svoj GPS odmah da biste od samog početka bili dio revolucije Clubshop Financial Freedom!

Uskoro ćete shvatiti da vaša sloboda ovisi o vašoj hrabrosti, vjeri, odanosti i ustrajnosti.

Bolje djelujte sada da biste kasnije izbjegavali plakati! 😉

Deo Juvante!

Fabrizio Perotti, Clubshop

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - udružiti pojedinačne potrošače kako bi formirali golemu kupčevu zadrugu, čime stječu ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim troškovima. - Proširiti prednosti sustava Free Enterprise na svakoga tko želi povećati svoj mjesečni prihod. - Promovirati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj goleme, samodostatne, ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj cijele osobe.

Komentari (76)

 1. Tiberio Guglielmi

  Quasi dalla sua nascita ho sempre aderito sia ai cambiamenti che alle trasformazioni del gruppo, indipendentemente da guadagni. Ho semper data la piena fiducia al progetto, specie ora che è in "mano" a due geni, che hanno e stanno trasformando questo Business in qualcosa di veramente unico nel suo genere. Dispiaciuto per chi non ha saputo se usudio il giusto valore al progetto, ma sempre предложиiti e generoso verso chi desidera un cambiamento sia mentale che economico, che Club Shop Rewrads sa usuditi se chiunque lo voglia veramente.

 2. Jaime Aquino

  Les agradezco ante mano todos las solicities de aprovechamiento en su club que me ofrecen pero les reitero mi cinceridad que en lo económico ando al día pero en la primera oportunidad les enviaré una respuesta pozitiva gracias y excelente tarde

 3. Barry Egan

  Bok, moje ime je Barry Egan, ali možete me zvati Bazza, umirovljenik sam s invaliditetom i živim s vrlo ograničenom državnom mirovinom pa moram pitati hoće li me to koštati.

 4. Leonard Namufinda

  Spremna sam aktivirati svoj GPS, ali ne znam kako to učiniti, molim vas pomozite mi i pokažite mi kako aktivirati moj GPS. Moje ime je Namufinda Leonard

 5. Dios le bendiga a todos, me siento muy contento por pertenecer a esta gran familia. Familia por que se preocupa de tu futuro, de tu progreso y de tu situación económica ya que es un flagelo que nos preocupa a todos. y en este grupo congregado es una gran proyección para poder dormir tranquilo asegurando nuestro futuro.Dios bendiga y le de larga vida a los inventores de este excelso proyecto y que el Espíritu Santo le ilumine cada día mas agradeciéndole esta gran ventanae para el progreso vida. éxitos

 6. Hvala, nervozan sam i uzbuđen kad vidim kako ovo funkcionira, a optimističan samo zbog prevara koje su me bacili u posljednje vrijeme. Evo boljeg života i novih početaka. S novim prijateljima i smjernicama ovo će biti nevjerojatno

 7. Emmanuel G Chikohomero

  Hvala Club Shop, cijenim sve što radite za nas, moj je izazov aktivirati moj GPS, trebam vašu pomoć kako bih mogao napredovati u svim transakcijama.

 8. Buongiorno Fabrizio
  Grazie di tutto, ringrazio anche a Salvatore intagliata che mi has data spiegazioni semplici per poter iniziare a sognare una vita più facile di prima.
  Grazie anche a Rosa che ci da tanto materiale per studiare
  Ho risposto alle persone che hanno chiesto aiuto non so se ho fatto bene o male, comunque se vogliono attivare il GPS con te gli dico di contattare te io solo posso spiegarli come possono attivare il GPS.

Ostavite komentar