Da sam na tvom mjestu, zamijenio bih to pitanje ovim: 

"Kako me mogu natjerati da platim tako malo i da mi daju tako veliku vrijednost?"

Ne šalim se.

Naravno, vaše početno pitanje je više nego legitimno ako ne znate što biste trebali dobiti za svoj novac.

Dakle, pažljivo pročitajte ovaj kratki post, a zatim mi u komentarima javite što mislite o njemu.

Sada zamislite da ste vlasnik globalni 3-D virtualni trgovački centar koji uključuje stotine sjajnih trgovina...

Vaš trgovački centar iz snova također ima vlastitu mobilnu aplikaciju da bolje služite svim svojim klijentima.

U ovom 3-D virtualnom trgovačkom centru ljudi se mogu motati okolo i gledati u izloge trgovina. Oni mogu pronaći milijune proizvoda i usluga i zaradite vrijedan povrat novca kad god odluče nešto kupiti. 

Imate potpuni mir jer također imate cijele timove programera, marketera, računovođa, konzultanata i svih onih koji vam trebaju za upravljanje i razvoj vašeg poslovanja koji rade za vas. I ne morate se s njima baviti jer uprava tvrtke to radi u vaše ime.

Ali uglavnom, imaš potpuno automatski sustav dizajniran da dovede promet u vaš trgovački centar i poveća bazu potencijalnih kupaca iz mjeseca u mjesec. 

Sustav također optimizira komunikaciju prema vašim potencijalnim kupcima. Obrazuje ih kako bi im pomogao da ostvare maksimalnu korist od članstva u Clubshopu.

Svoje poslovanje uvijek imate pod kontrolom putem naprednog sustava izvješćivanja koji vam pokazuje kako vaše poslovanje ide u stvarnom vremenu. Tako da napredak prema vašim ciljevima prihoda postaje uzbudljivo putovanje.

Zar ne bi bilo divno? Naravno da bi!

Postoji samo manji problem 😱

Trebali biste uložiti neke milijune da biste stvorili nešto takvo. Znaš to, zar ne?

Pa što? Ne postoji rješenje?

Da, postoji i spreman je za vas. Sada ovdje!

Potrebno je samo aktivirati svoj GPS! 

Odmah ćete dobiti sve što sam gore opisao i mnogo više bez potrebe razmišljanja o ulaganju milijuna dolara koje nemate.

I znaš što? Možda zvuči nevjerojatno, ali možete aktivirati svoj GPS počevši od 14,9 USD mjesečno za GPS Basic.

Oh, i još nešto: ne brini ako uopće nemaš iskustva. 

Jer zahvaljujući osnovnoj obuci za GPS i stalnoj podršci koju vam pruža naša zajednica strastvenih Clubshop partnera, postat ćete stručnjak za kratko vrijeme.

Siguran sam da ste sada svoje početno pitanje zamijenili drugim koje sam spomenuo na početku: 

"Kako me mogu natjerati da platim tako malo i da mi daju tako veliku vrijednost?" 

Pa, ne brinite, to je naša misija! 😊

Pa što čekaš? 

Kliknite ovdje i aktivirajte svoj GPS da biste odmah pokrenuli svoj globalni posao!

Odmah ćete početi vidjeti svjetliju budućnost. Garantirano!

Fabrizio Perotti, strastveni suvlasnik Clubshopa.

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - udružiti pojedinačne potrošače kako bi formirali golemu kupčevu zadrugu, čime stječu ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim troškovima. - Proširiti prednosti sustava Free Enterprise na svakoga tko želi povećati svoj mjesečni prihod. - Promovirati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj goleme, samodostatne, ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj cijele osobe.

Komentari (15)

 1. Tiberio Guglielmi

  odgovor

  Non c'è niente da fare, è proprio un vero spettacolo di Business. E ve lo dice uno che ha potuto vedere l'evolversi di questa attività on line, quasi dall'inizio. Infatti sono in Club Shop Rewards od 20 godina, e se la vita me lo permetterà ci resterò per almeno altrettanti, visto che ne ho già 70 di anni. Per mia esperienza (per quel che vale) nel web non esiste nulla di meglio. Se io al tempo che ci ho messo 2 minute po odluci, oggi per come è stato sviluppato e straordinariamente completo, ci metterei non più di 2 secondi a odlučite.

 2. odgovor

  Buongiorno.. Visto che si paga un GPS perché non possiamo presentare un prodotto da vendere anche?? Io Sinceramente non ho capito ancora il profitto da dove arriva? Dalle persone che acquistano il GPS? Dalle persone che fanno acquisti??

  • odgovor

   Gentile Carmela, grazie per il tuo commento.
   T'invitiamo a informarti bene perché nel Centro Clubshop ci sono milioni di prodotti e servizi che vengono venduti da centinaia di aziende.
   No solo, il GPS stesso é un prodotto creato a venduto dall'azienda.

 3. odgovor

  Da, stvarno je super i cijenim pitanje koje vlada. Uvijek sam zadovoljan GPS-om (Pro) kao partnerom za početak globalnog poslovanja. Ponekad sam se pokvario što je jedan od partnera iz mog tima otišao danas, ali i dalje sam sretan i uvjeren da probni partner neće učiniti isto kada nadogradi svoj GPS. A to je "odmah počnite vidjeti svjetliju budućnost Zajamčeno!"

 4. Forgwe George

  odgovor

  Ja sam nov ovdje, moje pitanje je; što ako vaši partneri u trenucima iskušenja ne aktiviraju svoj GPS?

 5. Adekanbi

  odgovor

  Kako da počnem, zarađujem li mjesečno, a da ne radim ništa ili koji je proces. Trebam znati sve te stvari. hvala

 6. odgovor

  Si.si e d'acero fantastico..👍per me..! ma hazardo a dire per tutti noi..
  Dobbiamo crederci..avere fiducia.. perché..? E TUTTO VERO..Ma Proprio VERO..verificato in tempo..!
  E vi racconto la mia esperienza..ho provato tanti.ma tanti di Business..in tempo…fin'ora nessuno non mi ha dato..con investimento piccolo..così soddisfazione..pure essendo poco fiducioso..!?
  Provatelo vedete..che avete solo da guadagnare..💯

 7. odgovor

  Hvala na ustrajnoj i kontinuiranoj orijentaciji, sviđa mi se ovaj clubshop i uskoro ću aktivirati svoje članstvo, za sada nisam financijski spreman zbog nekih okolnosti u Nigeriji.

 8. DO

  odgovor

  Ciao sono Sara e sono in clubshop da un anno. Fiera d'essere in questo network unico nel suo genere. Ho 66 anni e spero avere lunga vita da stare qui .il mio augurio è che, tutti voi possiate entrare a far parte di questa grande famiglia . La positività di questa attività è mondiale. La mia missione .aiutare tutti a costruire per far tanti soldi, tutti devono star bene . Ringrazio Perroti . E il suo socio con tutto lo staff per l'aiuto che ci danno tutti i giorni. Dai cosa aspetti a farne parte.

 9. Mike Mota

  odgovor

  Hvala vam puno, jedan problem kao člana je obnova GPS-a, ponekad je teško obnoviti GPS zbog moje kartice, to je cijeli razlog zašto predlažem da imate člansku iskaznicu gdje nam je lako obnoviti naš GP5 i učiniti shopping u Club Mall trgovinama

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *